- Koop 12 voor € 13,42 € 11,09 per stuk en bespaar 8%
- Koop 24 voor € 12,46 € 10,30 per stuk en bespaar 14%
Een vraag over dit product?
Deze zeer sterke tape bestaat uit op doek gelamineerd polyethyleen met een lijmlaag van synthetisch en natuurlijk rubber. De tape is bestand tegen omkrullen, kan gemakkelijk worden aangebracht zonder resten achter te laten op de rol en is geschikt voor zelfs de moeilijkste klussen. 3M Universele Ducttape DT8 is een flexibele, vervormbare en snelle hechtingsoplossing voor veeleisende toepassingen.
Door het unieke ontwerp biedt 3M Universele Ducttape DT8 een sterke, onmiddellijke hechting gecombineerd met maximale vervormbaarheid. Daarmee is het een ideale tape voor gevormde oppervlakken. 3M Universele Ducttape DT8 is verkrijgbaar in zilver en zwart. De lijm hecht stevig aan een verscheidenheid aan ondergronden waaronder kunststoffen, glas en verzegeld beton.
Zeer sterke lijm op basis van natuurlijk rubber biedt onmiddellijke hechting op veel verschillende oppervlakken, zoals metaal, glas, kunststoffen en verzegeld beton.
Dankzij geweven gaasdoek kan de tape gemakkelijk met de hand worden afgescheurd en is aanbrengen en gebruik eenvoudig.
Vervormbare rug maakt de tape geschikt voor gebruik op gebogen oppervlakken.
Ideaal voor vastzetten en bundelen van een grote verscheidenheid aan lichte materialen en ondergronden.
Verkrijgbaar in zwart en zilver.
Specificaties
| Leverdatum tekst | Verwachte levertijd 3-5 werkdagen. |
|---|---|
| Uitvoering | Diversen tapes |
| Breedte | 48 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | 3M |
| EAN | 00689330178094 |
| Materiaalnummer | 7100174104 |



